1) Ile to wszystko kosztuje?

Wszystko zależy od rodzaju usługi, oraz miejsca w którym mam wykonać zdjęcia. Cennik znajduje się tutaj: cennik sesji zdjęciowej

2) Jak długo trwa sesja zdjęciowa?

Różnie :) jeżeli jest to sesja zdjęciowa – noworodkowa czasem po prostu trzeba dać sobie czas. Czas na przyzwyczajenia sie do nowych rzeczy, do nowej twarzy a także czas na małe co nieco. Można zaokrąglić, sesja noworodkowa w domu / plenerze trwa ok. 1,5h – jest to czas w 100% wystarczający do zgromadzenia odpowiedniego materiału zdjęciowego.

Sesja rodzinna czy ciążowa, z racji tego, że odbywa się zazwyczaj w kilku miejscach wydłuża się o czas przemieszczania.

3) Czy fotografujesz tylko na terenie Gdańska?

Nie, ale przyznam, że tu działam najczęściej. Nie ma problemu jednak abym dojechał do Was w nawet odległe miejsca. Liczona jest wówczas kilometrówka 0,80zł/km.

4) Jak długo trzeba czekać na zdjęcia po wykonanej sesji?

Jeżeli sesja odbywa się w okresie nie ślubnym, czas oczekiwania to około 2 tygodnie. W szczycie sezonu ślubnego oczekiwanie może jednak wydłużyć się dwukrotnie. Każda fotografia poddawana jest starannej obróbce – lepiej poczekać kilka dni dłużej i być kilka lat dłużej zadowolonym :)

5) Czy sesję możemy zrealizować u nas w mieszkaniu?

Stanowcze TAK! sesje dzieci w mieszkaniu są znacznie lepszym pomysłem aniżeli stwarzanie niepotrzebnych stresów powiązanych z nowym miejscem, otoczeniem i… aparatem. O tym szerzej można przeczytać tutaj: Sesja zdjęciowa noworodków w domu.

6) Na jakim sprzęcie pracujesz?

Pełnoklatkowa lustrzanka systemu Canon + różnego rodzaju akcesoria studyjne. Doświadczenie reporterskie oraz 4 klatki/s pozwala mi uchwycić nawet najszybszych.

7) Czy moje zdjęcia będą opublikowane na blogu?

Każda sesja jest poprzedzona umową, która jednoznacznie oznajmia co i gdzie może się pokazać. Jednocześnie definiuje ona ilość otrzymanych fotografii oraz dodatków.